eka
sklep

O nas

Naszą misją jest ciągły rozwój i dynamiczne dostosowywanie wyrobów do zmieniających się potrzeb Klientów.


Początki działalności EKA-PLAST sięgają roku 1985 kiedy firma rozpoczęła produkcję poszukiwanych na rynku akcesoriów z tworzyw sztucznych. Komplet łazienkowy pod nazwą VENA , cieszący się do chwili obecnej uznaniem klientów, pozwolił nam na objęcie jednej z wiodących pozycji na rynku.

Kierując się zasadą ciągłego rozwoju i aby nadać nowym produktom nowoczesne wzornictwo przy zachowaniu ich funkcjonalności,od lat współpracujemy z najlepszymi polskimi i zachodnioeuropejskimi projektantami. Dzięki młodej kadrze reagujemy na nowe trendy we wzornictwie, wielokrotnie również je wyznaczając.

Do produkcji używamy najwyższej jakości materiałów , co gwarantuje wieloletnią trwałość naszych wyrobów. Od 1999 roku posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001. Dbamy również o środowisko, co potwierdza certyfikat systemu zarządzania środowiskiem ISO 14001 nadany przez TÜV Saarland e.V.  

Zaufało nam ponad 1300 partnerów handlowych! Współpracujemy z zagranicznymi sieciami handlowymi, projektantami, a także z firmami na wschodzie i zachodzie Europy, z którymi spotykamy się na targach w Niemczech i Rosji. Od kilku lat działamy z powodzeniem na rynku inwestycyjnym tak więc nasze artykuły znajdują się w wielu biurach, hotelach, szkołach, stacjach benzynowych, a także w innych budynkach użyteczności publicznej. 

Mamy nadzieję że także Państwu przypadną do gustu nasze wyroby, zdobiące łazienki i biura naszych klientów na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą EKA-PLAST oraz do podjęcia z nami współpracy ku obopólnej korzyści i zadowoleniu.

fabrykaKorzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij