eka
sklep

EKA Investments

Naszą misją jest ciągły rozwój i dynamiczne dostosowywanie wyrobów do zmieniających się potrzeb Klientów.

EKA  INVESTMENTS powstała aby w sposób kompleksowy zaspokajać potrzeby klientów z rynku inwestycyjnego. Mając na uwadze misje firmy oraz kreowanie polityki jej ciągłego rozwoju dążymy aby każdy obiekt wyposażony w nasze produkty miał zagwarantowane akcesoria łazienkowe najwyższej klasy, zarówno pod względem jakości jak i wzornictwa. Gwarantujemy szeroką gamę wyrobów, profesjonalny ich dobór oraz perfekcyjne wykonawstwo.

Firma EKA INVESTMENTS planuje szerokie otwarcie na obiekty użyteczności publicznej : biura, hotele, restauracje, szkoły, stacje benzynowe, dworce lotnicze, kolejowe i autobusowe, stadiony. Wierzymy, że nasze usługi w tym segmencie oparte na szerokim asortymencie wyrobów oraz wieloletnim doświadczeniu  firmy EKA PLAST będą spełnieniem Państwa oczekiwań, zarówno na rynku polskim i zagranicznym. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą EKA INVESTMENTS, oraz do podjęcia z nami współpracy ku obopólnej korzyści i zadowoleniu.
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij